Nieuws

Vliegprogramma 2014

Vliegprogramma Afdeling Friesland'96 - 2014 
# Ink. Ink. Vlucht Lossingsstation los Telt voor Bijz.heden
  datum dag code Noord/Zuid datum Tour Generaal  
1 4-apr Vr. T14 Heino/Deventer 5-apr       GL-T
2 11-apr Vr. T15 Zutphen/Duiven 12-apr       GL-T
3 18-apr Vr. V16 Gennep 19-apr Vit Kort   NK-TxT
4 25-apr Vr. V17 Weert 26-apr Vit Kort   NK
5 2-mei Vr. V18 Sittard 3-mei Vit Kort   NK-TxT
6 8-mei Do. M19 St.Quentin 10-mei Mid Kort Lang NK(reserve)
7 16-mei Vr. M20 Quievrain 17-mei Mid Kort Lang NK
8 22-mei Do. E21 Sezanne 24-mei Fond Lang   NK-TxT-FFC
9 23-mei Vr. V21 Gennep 24-mei Vit Kort   NK(reserve)
10 27-mei Di. A22 Limoges 30-mei       S4-FFC
11 30-mei Vr. M22 Auby Lez Douai 31-mei Mid Kort Lang NK
12 5-jun Do. E23 Sens 7-jun Fond Lang   NK-TxT-FFC
13 6-jun Vr. V23 Tongeren 7-jun Vit Kort   NK
14 10-jun Di. A24 St.Vincent 13-jun       S4-FFC-NU
15 12-jun Do. M24 Laon 14-jun Mid Kort Lang NK-TxT
16 16-jun Ma. Z91 Pau 20-jun       ZLU
17 17-jun Di. A25 Ruffec 20-jun       S4-FFC-NU
18 19-jun Do. E25 Orleans 21-jun Fond Lang   NK-TxT-FFC
19 20-jun Vr. V25 Tongeren 21-jun Vit Kort   NK
20 23-jun Ma. Z92 Agen oud 27-jun       ZLU-FFC
21 23-jun Ma. Z93 Agen jarige 27-jun       ZLU-FFC
22 27-jun Vr. M26 Auby Lez Douai 28-jun Mid Kort Lang NK
23 29-jun Zo. Z94 Barcelona 4-jul       ZLU-FFC
24 1-jul Di. A27 Albi 4-jul       S4-FFC-NU
25 3-jul Do. E27 Chateauroux 5-jul Fond     NK-TxT-FFC
26 4-jul Vr. T27 Steenwijk/Deventer 5-jul       GL-T
27 7-jul Ma. Z95 St. Vincent 11-jul       ZLU
28 8-jul Di. A28 Orange(ochtend) 11-jul       S4-FFC-NU
29 10-jul Do. M28 Laon 12-jul Mid Kort Lang NK-TxT
30 11-jul Vr. T28 Meppel/Duiven 12-jul       GL-T
31 14-jul Ma. Z96 Marseille 18-jul       ZLU-FFC
32 17-jul Do. E29 Bourges 19-jul Fond     NK-TxT-FFC
33 18-jul Vr. T29 Heino/Grave 19-jul       GL-T
34 21-jul Ma. Z97 Narbonne 25-jul       ZLU
35 22-jul Di. A30 Cahors 25-jul       S4-FFC-NU
36 24-jul Do. T30 Duiven/Gennep 26-jul       GL-T
37 28-jul Ma. Z98 Perpignan 1-aug       ZLU-FFC
38 26-jul Di. A31 Bergerac 1- aug       NU-FFC
39 1-aug Vr. J31 Gennep 2-aug Jong Kort    
40 8-aug Vr. J32 Weert 9-aug Jong Kort   NK(reserve)
41 15-aug Vr. J33 Sittard 16-aug Jong Kort   NK
42 22-aug Vr. T34 Zutphen/Grave 23-aug       GL-T
43 22-aug Vr. J34 Tongeren 23-aug Jong Kort Lang NK
44 29-aug Vr. N35 Gennep 30-aug Nat      
45 29-aug Vr. J35 Auby Lez Douai 30-aug Jong Lang   NK-TxT-FFC
46 4-sep Do. J36 St.Quentin 6-sep Jong Lang   NK-TxT-FFC
47 5-sep Vr. N36 Weert 6-sep Nat      
48 11-sep Do. J37 Morlincourt 13-sep Jong Lang   NK-TxT-FFC
49 12-sep Vr. N37 Sittard 13-sep Nat      
50 19-sep Vr. N38 Tongeren 20-sep Nat      
Bijz.heden:  GL=Groepslossing(vlucht telt niet mee voor afdelingskampioenschappen) // T=Training
TxT=teletekst vlucht // NK=telt voor de Nationale Kampioenschappen
Kort  = Generaal Kort/Snelheid Lang = Generaal Lang
Het bestuur behoudt zich het recht voor om een andere losplaats te kiezen

download het vliegprogramma 2014 hier

Share
  • Billiga ray ban wayfarer solglasogon
  • nike mercurial superfly